Купимо мідний кабель, алюмінієвий кабель! Обробка кабелю
19243
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19243,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Купимо б/в кабель та провід

Закупівля кабелю

12175241716810084538

Купівля кабельно-провідникової продукції – один із напрямків підприємства Італ Україна. Приймальний пункт знаходиться в Дніпро, де Ви можете здати брухт кабелю в будь-якому вигляді.

 

Ми купуємо у ЮРИДИЧНИХ ОСІБ:
-Алюмінієвий кабель;
-мідний кабель;
-свинцевий кабель.

 

Звернувшись до нашої компанії, Вам не знадобиться самостійно очищати кабель від ізоляції та доставляти його до нашого пункту прийому. Ми надаємо комплексні послуги, достатньо зв’язатися з нашим співробітником за телефоном (095) 547-34-56 .

 

Клієнт може самостійно провести зачистку кабелю, проте ця процедура дуже небезпечна та важка. Наш приймальний пункт оснащений усім потрібним обладнанням. Тому простіше ці роботи проводити на спеціальній установці.

Вартість кабелю визначається нашими працівниками в індивідуальному порядку. Точну вартість можна сказати лише при проведенні оцінки б/в кабелю на момент його огляду.

 

Потреба сировини завжди існує, отже ціна на брухт кабелю зростає. У процесі огляду кабелю враховуються багато факторів, включаючи обсяги брухту кабельної продукції, марку та інші фактори.

 

Надаємо послуги з розбирання кабелю та дроту будь-яких марок – швидко та якісно!

 

Купимо чорний та кольоровий металобрухт Актуальні ціни на брухт .

 

Бажаєте продати кабель? Ми чекаємо на Ваш дзвінок

Ми купимо Ваш кабель і надаємо послуги з розбирання