Ціна металобрухту ТОВ «ІТАЛ УКРАЇНА» купівля та продаж брухту
19207
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19207,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Актуальні ціни

Ціна металобрухту

Яка ціна металобрухту по Україні?

Спочатку потрібно визначитися, про який вид брухту йдеться. Можемо відзначити, що ціна на чорний та кольоровий брухт може змінюватися щодня, тому що на ціну впливає чимало чинників. Ціна брухту може не тільки відрізнятися в залежності від виду, партії брухту, що поставляється, але і від регіону та області України.

 

Залежно від Вашого місцезнаходження, вартість майбутньої угоди можна приблизно розрахувати, скориставшись нашим офіційним прайс-листом на металобрухт. Повний класифікаційний список за видами брухту досить великий, його можна знайти в розділі Документи . Тут Ви можете подивитися лише основні категорії металобрухту, які найчастіше закуповують підприємства.

 

Ціна брухту в нашому підприємстві розраховується виходячи з його вартості на ринку вторинної сировини. Ми прагнемо підтримувати ціну на такому рівні, щоб це було вигідно як для постійних клієнтів, так і для тих, хто звернувся до нас вперше. Ми гарантуємо своєчасну і повну оплату за весь металобрухт.

 

Наші ціни регулярно оновлюються, уточнити актуальну вартість брухту чорних і кольорових металів завжди можна за допомогою нашого сайту або дізнатися у нашого представника , який займається закупівлею вторинного брухту саме у Вашому місті.

 

Від 20 тонн авто безкоштовно по всіх областях України!

Ціни на кольоровий металобрухт

оновлено 21/03/2023

Ціна чорного металобрухту

оновлено 11/03/2023

Вартість металобрухту, не зазначеного в таблицях прайс-листа, уточнюйте за телефоном. Ціна залежить від чистоти та категорії брухту, а також його ваги.

 

Здавши металобрухт, Ви отримуєте додатковий дохід, а також робите чистішим навколишній світ, адже переробка брухту має велике економічне та екологічне значення. Своєю роботою наша компанія допомагає людям звільнитися від непотрібного мотлоху і отримати прибуток з продажу. А вторинна сировина, що скуповується нашим підприємством, йде на переробку і виробництво сталі, що добре не тільки для збереження природних ресурсів, але і для розвитку нашої країни. З кожним роком у всіх країнах світу приділяється дедалі більше уваги заощадженню природних ресурсів. Одним із способів вирішення цього завдання є переробка вторинної сировини.

 

Скористайтеся можливістю здати брухт вигідно вже сьогодні, тим більше для цього Вам не знадобиться багато часу.

Купівля та продаж металобрухту у Вашому місті