Здати брухт вигідно. Прийом чорного та кольорового брухту Дніпро
19234
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19234,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Закупівля чорного та кольорового брухту

Приймання чорного металобрухту від 1 тонни!

purchase

Чи є бажання продати металобрухт? КУПУЄМО ЧОРНИЙ БРУХТ – від 1000 кг. Ми купимо Ваш брухт за високими цінами на найвигідніших умовах. А розташування наших приймальних майданчиків по всій Україні дозволить Вам користуватись нашими послугами у різних містах. Знайти пункти прийому вторинної сировини для того, щоб здати металобрухт сьогодні не важко. Але знайти компанію, яка виконає свою роботу швидко та доброякісно, буде складніше.

 

Адреси наших майданчиків по Україні можна знайти на нашому сайті. Для оперативної та якісної закупівлі брухту, його подальшого складування та відвантаження, всі майданчики обладнані необхідною технікою. Здати металобрухт зовсім не складно, достатньо зателефонувати за номером (095) 547-34-56 .

 

Італ Україна надає всі додаткові послуги для прийому металобрухту. Купівля, демонтаж та самовивіз металобрухту – це основний напрямок нашого підприємства.

Ми не обмежуємося лише великими клієнтами, працюємо та з приватними особами пропонуючи найпрозоріші умови взаємовигідного співробітництва. Усі фінансові та юридичні завдання виконуються відповідно до закону України.

 

Металобрухт — це цінна вторинна сировина. Брухт поділяють на три основні види: чорний, кольоровий металобрухт і брухт дорогоцінних металів. Далі, кожен із видів брухту за своїми фізичними ознаками поділяється на підвиди, які мають свої особливі характеристики та показники. Ознаки для оцінки вторинної сировини загальноприйнято вважати її хімічний склад, відсоткову частку вуглецю, марку сплаву та показники якості. Купівля брухту чорних та кольорових металів нашою компанією здійснюється відповідно до ДСТУ 4121-2002 та ДСТУ 3211-2009 з дотриманням усіх необхідних вимог.

 

Приймаємо чорний брухт: стружка, окалина, відходи лиття, що відпрацювали термін служби виробу, чавунний брухт, відходи металообробки, б/в вироби, списане обладнання, брухт жерсті та ін. У таблиці наведено основні характеристики на найбільш поширені види чорного брухту, які закуповують малі та великі підприємства різних міст України.

Вид брухту

Основні технічні характеристики

Засмічення

500

Брухт сталевий негабаритний великоваговий (товщина від 5 мм).

по факту

501

Брухт сталевий легковагий. Легкої ваги листовий та сортовий брухт та відходи, металоконструкції. Не допускають сталеві канати, троси та провід більше ніж 5%. Товщина металу від 0,5 мм до 5 мм.

по факту

503

В’юноподібна сталева стружка.

по факту

23

Сипуча вуглецева стружка, а також висікання.
Довжина витка та висікання не більше 100 мм.

по факту

3

Брухт сталевий (розміри не більше ніж мм: 1500*600*600) товщина від 1 мм.

по факту

2

Брухт сталевий. Розміром 800*600*600 мм. Товщина 8 мм.

по факту

510

Брухт сталевий:
– залізничний брухт
– брухт після демонтажу суден та промислових об’єктів а саме балка, швелер, (крім арматури) та деталей машин та агрегатів у розібраному стані, товщиною від 8 мм.

по факту

506

Брухт чавунний
(Маса шматка до 3.0 тонн)

по факту

27

Шматки (300*300*300) чавунних виливків.

по факту

18

Пакети сталеві. Розмір пакетів має бути не більше 800*600*600 мм.

по факту

502

Сталеві канати, троси, дроти порізані до 1 м.

по факту

14

Брикети із сталевої стружки.

по факту

505

Брухт чавунний, труби та інші відливні вироби. Маса шматка до 1.5 тонн.

по факту

26

Брухт чавунний
Шматки чавунних виливків, а також чушки вторинного ливарного чавуну.

по факту

ІТАЛ УКРАЇНА приймає у Дніпрі всі види кольорових металів таких як: алюміній та алюмінієва банка, латунь, мідь, нержавіюча сталь, латунний радіатор, свинець, цам, стружка латунна, магній, акб, алюміній електротехнічний, титан, акч, ніхром, ТНЖ, кабельний свинець, свинець шм та інші види брухту. Технічні характеристики та % засмічення брухту визначається за фактом.

 

Усі питання, що Вас цікавлять, уточнюйте за телефонами (067) 387-86-06 та (095) 547-34-56 .

 

Також наше підприємство приймає й інші види брухту відповідно до Державного Стандарту України. ДСТУ Ви завжди можете знайти у нас на сайті, у розділі Документи .

 

Ознайомитись з цінами на брухт можна докладніше у розділі Актуальні ціни на брухт .

 

Бажаєте купити чи продати металобрухт? Звертайтесь до нас.

Закупівля брухту без обмежень та прихованих витрат